هر فرد در هر جایگاهی خود را ملزم به حمایت از کالاهای ایرانی بداند/ اتکا به تولیدات داخلی سبب رونق اقتصاد می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، آیت‌الله سید هاشم حسینی‌بوشهری امشب در نشست با فرماندهان انتظامی و دریابانی و جمعی از روسای پلیس‌های تخصصی استان بوشهر اظهار داشت: ان‌شاالله سال جدید برای مجموعه نیروی انتظامی و دریابانی که مجاهدانه و مخلصانه خود را وقف مردم کرده‌اند، پر از برکت و موفقیت باشد.

وی افزود: سعه‌صدر و تحمل‌پذیری باید یکی از ویژگی‌های اصلی رفتار کارکنان پلیس باشد که با برخورد خوب، روی گشاده و اخلاق کریمه سبب رضایت مردم شوند.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به شعار «حمایت از کالای ایرانی» در سال جدید، عنوان کرد: هر کشوری که به تولیدات خودش متکی شود، سبب رونق کارخانجات و تولید، فعال‌ شدن نیروی کار فعال و رونق اقتصادی و اشتغال می‌شود که برای ایجاد این شرایط نقش ناجا بسیار مهم است.

امام جمعه موقت قم یادآور شد: ایجاد امنیت مناسب، تضمین‌کننده سرمایه‌گذاری است و می‌بینیم که کشور ما از یک امنیت قابل قبولی برخوردار است.

حسینی‌بوشهری بیان کرد: هر فرد در هر جایگاهی باید خود را ملزم به حمایت از کالاهای ایرانی بداند که مصرف‌کننده با اعتماد به کالای ایرانی آن را خرید کند و تولید‌کننده نیز به فکر ارتقای کیفیت تولیدات داخلی خود باشد.

وی عنوان کرد: جدا از نقش مهم پلیس در تأمین امنیت برای سرمایه‌گذاری مناسب، این نیرو در طی تعطیلات نوروزی نیز وظایفی بر عهده دارد که کمک به کاهش تصادفات جاده‌ای در کنار ایجاد امنیت برای مردم است.

نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه بیان کرد: البته کار و تلاش نیروی انتظامی و دریابانی برای حفظ امنیت مردم بسیار سخت است، اما این نیروها با عشق و علاقه به نظام و مردم این سختی‌ها را به جان می‌خرند تا مردم در آسایش قرار گیرند.

انتهای پیام/ذ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *