اصالت و رسالت فرهنگی حجت‌الاسلام فلاحتی بیانگر جهشی ارزشمند در مسئولیت نمایندگی ولی‌فقیه در گیلان است

اسدالله عباسی امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت با اشاره به انتصاب حجت‌الاسلام‌ والمسلمین رسول فلاحتی به‌ عنوان نماینده ولی‌فقیه در گیلان و امام‌جمعه جدید رشت اظهار کرد: حجت‌الاسلام فلاحتی از سوابق علمی، فقهی و اخلاقی بسیار شهیری بین علما و روحانیون برخوردار است.

وی با اشاره به گیلانی بودن حجت‌الاسلام فلاحتی افزود: یکی از نقاط قوت حجت‌الاسلام فلاحتی به‌عنوان نماینده ولی‌فقیه در استان گیلانی بودن وی هست و قلب این روحانی مبارز و انقلابی برای استان می‌تپد.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس با بیان اینکه حجت‌الاسلام فلاحتی شناخت کافی از استان و ظرفیت‌های آن دارد گفت: اصالت و رسالت فرهنگی حجت‌الاسلام فلاحتی بیانگر جهشی ارزشمند و پرتوان در عرصه اداره مسئولیت نمایندگی ولی‌فقیه در استان گیلان است.

عباسی با بیان اینکه حمایت همه‌جانبه از نماینده ولی‌فقیه جدید در گیلان وظیفه و تکلیف همگانی است، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه رهبر معظم انقلاب حجت‌الاسلام فلاحتی را به‌عنوان نماینده ولی‌فقیه در استان معرفی کرده لازم هست همه در گرد وی جمع‌شویم و با حمایت خود کمک کنیم تا فضای استان به‌دوراز تنش‌های سیاسی و حواشی مسیر درست نظام و ولایت طی شود.

انتهای پیام/ذ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *