یک موتور سوار ماشین پارک شده ما را به رگبار بست/سلاح به وفور دست مردم و برخی جوانان پیدا می‌شود

مجید ناصری نژاد ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شادگان به حادثه تیراندازی شب گذشته به خودروی شخصی اش اشاره کرد : جایی در جلسه بودیم فردی ناشناس به ماشین بنده و همراهان تیراندازی کرد.

وی با بیان اینکه حدس‌های مختلف در رابطه با این تیراندازی می‌شود، گفت: اما آنچه مسلم است بحث ناامنی و عدم قاطعیت مأمورین موجب شده است برخی افراد در حمل سلاح جرئت پیدا کنند.

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه شرایط به گونه‌ای است که همه به راحتی اسلحه به دست می‌گیرند، عنوان کرد: محل تیراندازی یک نقطه پرتردد و ابتدای شهر است که اشخاص ناشناس به راحتی از موتور پیاده شدند و اقدام به تیر اندازی کردند.

ناصری نژاد به نقل از مشاهدات خود از تصاویری که دوربین‌های مدار بسته ثبت کرده بودند، بیان کرد: شخص تیر انداز پس از پیاده شدن از موتور، ۴ ماشین که در نزدیکی محل جلسه پارک کرده بودند یکی پس از دیگری به رگبار بست و سپس از محل دور شد.

وی با بیان اینکه وضعیت امنیتی در خوزستان و شهرستان شادگان نگران کننده است، گفت: سلاح به وفور دست مردم و برخی جوانان پیدا می‌شود این در حالی است که یک جوان به‌راحتی نمی‌توانند احساسات و عواطف خود را کنترل کند.

ناصری نژاد عنوان کرد: شب گذشته پس از حادثه شخص استاندار در محل حاضر و شورای تأمین را تشکیل داد.
انتهای پیام/و

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *