عوامل شهادت مامور انتظامی قصرشیرین دستگیر شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرضا آمویی از دستگیری عوامل شهادت مامور انتظامی شهرستان قصرشیرین خبر داد و گفت: ستوان‌یکم “ایوب اسلامی‌نیا” مسؤول دایره مبارزه با قاچاق کالای شهرستان قصرشیرین بود که عصر روز پنجشنبه،۱۶ فروردین‌ماه در درگیری با قاچاقچیان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

وی ادامه داد: ماموران مبارزه با قاچاق کالای شهرستان قصرشیرین پس از اطلاع از وجود خودورویی که حامل سوخت قاچاق بود به محور دارخور اعزام می‌شوند.

آمویی خاطرنشان کرد: پس از توقیف خودرو حامل سوخت قاچاق، افراد قاچاقچی با ماموران درگیر و در جریان آن، ستوان‌یکم اسلامی‌نیا به شهادت می‌رسد.

معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه فرد ضارب پس از فرار در منزل اقدام به خودکشی می‌کند، یادآور شد: یکی از قاچاقچیان دستگیر و تلاش برای دستگیری دیگر قاچاقچیان ادامه داشت تا سرانجام روز گذشته به دام پلیس افتادند.

وی تصریح کرد: ۲ نفر از همدستان ضارب پس از انجام کارهای اطلاعاتی در یک عملیات ضربتی دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

سرهنگ آمویی در پایان با تسلیت شهادت این مامور جان برکف انتظامی، تاکید کرد: پلیس با تمام توان مبارزه با قاچاقچیان را ادامه می‌دهد و شهادت این همکار وظیفه شناس عزم ماموران را برای برخورد قاطع تر با چنین افرادی را چند برابر می‌کند.

گفتنی است؛ مراسم تشییع پیکر شهید “ایوب اسلامی‌نیا” بعدازظهر امروز‌(شنبه) از ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه از شهر گواور تشییع و در زادگاهش واقع در روستای باسکله بوریم به خاک سپرده می‌شود.

مراسم ختم این شهید والامقام نیز روز یکشنبه ۱۹ فروردین‌ماه از ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه تا ۱۶ در مسجد جامع شهر گواور برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/خ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *