ارتش جمهوری اسلامی ایران مقتدرتر و آماده‌تر از هر زمانی است/ رصد مستمر نیروهای فرامرزی و منطقه‌ای توسط ارتش

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، امیر سرتیپ علی مظهری عصر امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان زنجان اظهار کرد: روز ۲۹ فروردین ماه به فرموده امام راحل به نام روز ارتش نامگذاری شده است و از همان روز ارتش جمهوری اسلامی ایران پا در رکاب نظام فعالیت کرده است.

وی افزود: امروز نیز ارتش با گذشت نزدیک به ۴۰ سال با استقامت تمام حاضر به پاسداری از همه مرزهای ایران اسلامی است و با ایثار جان خود از هجوم و هرگونه دست‌ درازی دشمن جلوگیری می‌کند.

فرمانده تیپ ۲۱۶ زرهی زنجان با اشاره به اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران با تقدیم ۴۸ هزار شهید گلگون کفن و ۱۶۲ هزار جانباز سرافراز  ثابت کرده است که پا در رکاب نظام جمهوری اسلامی ایران است، بیان کرد: ارتش با اقداماتی که انجام داده است، جواب اعتماد امام راحل به این نیروی نظامی را داده است.

وی با اشاره به اینکه آمادگی رزمی ارتش روزبه روز بیشتر می‌شود، افزود: البته همچنین نیروهای فرامرزی به صورت مستمر توسط ارتش جمهوری اسلامی ایران انجام شده و راه‌های مقابله با نیروهای فرامنطقه‌ای انجام می‌شود.

مظهری با بیان اینکه یگان‌ها و نیروها و البته تیپ نیز هر روز بر آمادگی خود می‌افزایند، بیان کرد: تجهیزات و سلاح‌ها و تانک‌ها و ادوات نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز بهینه‌سازی و به روز شده است و همین امر نیز موجب اقتدار بیشتر ارتش شده است.

فرمانده تیپ ۲۱۶ زرهی زنجان با بیان اینکه روز به روز آمادگی ارتش جمهوری اسلامی ایران بیشتر و بیشتر می‌شود، تصریح کرد: آمادگی این نیروی نظامی با بهره‌گیری از تجارب هشت سال دفاع مقدس و همچنین با در نظر گرفتن مقتضیات روز بیشتر و بیشتر شده است.

انتهای پیام/ج/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *